Filtry Filtry

Wentylatory

Wentylatory przeznaczone do użytku domowego cechuje wyjątkowa jakość wykonania, cicha praca oraz wyjątkowy design.

Wentylatory przeznaczone do użytku przemysłowego wyróżnia niska cena oraz przeznaczenie do pracy ciągłej.

Wentylatory sufitowe

Wentylator sufitowy zamontowany w pomieszczeniu znacznie poprawia jego estetykę, dodaje mu wrażenie ruchu, lekkości i nowoczesnego wyglądu. Istotny jest również fakt że wentylator sufitowy znacznie poprawia warunki klimatyczne w pomieszczeniu poprzez wprawianie powietrza w ciągłą cyrkulację.

Dzięki możliwości przestawiania kierunku obrotów wentylatory sufitowe sprawdzają się zarówno latem jak i zimą. Podczas okresu letniego pęd powietrza kierowany jest w dół stwarzając wrażenie lekkiej bryzy. Natomiast zimą wentylator pobiera zimne powietrze z dołu i wypycha je ku górze gdzie gromadzi się ciepłe powietrze. Wypchnięte powietrze wraca na dół pomieszczenia wyrównując panującą w nim temperaturę.

Wentylatory podłogowe

Wentylatory podłogowe również mają za zadanie mieszać powietrze jednak w przeciwieństwie do wentylatorów sufitowych są mobilne i można zmieniać ich położenie. Wentylatory podłogowe firmy DYSON posiadają również funkcję grzania, której nie mają inne wentylatory.

627  538  brutto 437  netto
Tymczasowo niedostępny, Master , rozpiętość łopatek: 50 cm
Wentylator przemysłowy Master DF 20P Wysoko wydajny wentylator przemysłowy DF20P to urządzenie wykonane z niezwykłą dokładnością i precyzją....
Tymczasowo niedostępny Dodaj do porównania

1574  1260  brutto 1024  netto
Tymczasowo niedostępny, Master , rozpiętość łopatek: 75 cm
Wentylator przemysłowy Master DF 30P Wysoko wydajny wentylator przemysłowy DF30P to urządzenie wykonane z niezwykłą dokładnością i precyzją....
Tymczasowo niedostępny Dodaj do porównania