Wentylator DYSON AM07 (chłodzenie)


gwarancja: 2 lata
Sugerowana cena sprzedaży: 1799 
1599  brutto
1300  netto Oszczędzasz: 200 zł (11%)

AM07
Dostępność: Tymczasowo niedostępny

Wentylator DYSON AM07

Wentylator DYSON AM07 to unikatowe w swojej klasie urządzenie. Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest wyjątkowo bezpieczny oraz wydajny. DYSON AM07 wyposażony jest w technologię Air Multiplier™ która pozwala ochłodzenie pomieszczenia szybko i równomiernie.

Silny strumień powietrza wytwarzany jest zarówno dla dalekiego jak również szerokiego rozprowadzenia powietrza. Technologia Air Multiplier™ pozwala wentylatorowi AM07 zasysać powietrze z prędkością nawet 28 litrów na sekundę. Wysoka wydajność wentylatora podłogowego DYSON AM07 idzie w parze z wyjątkowo cichą pracą. Stowarzyszenie Noise Abatement Society przyznało AM07 znak Quiet Mark za uzyskanie niskiego poziomu głośności bez wpływu na wydajność urządzenia.


Zalety wentylatora DYSON AM07

 • wysoka wydajność chłodzenia
 • cicha praca
 • bezpieczeństwo – brak szybko wirujących elementów oraz automatyczne wyłączanie urządzenia w przypadku jego przewrócenia.
 • zwiększająca wydajność technologia Technologia Air Multiplier™
 • pilot zdalnego sterowania (Namagnesowany aby łatwo umieszczać go na urządzeniu)
 • wbudowany timer
 • kontrola oscylacji
 • łatwy w czyszczeniu

Zastosowanie wentylatora DYSON AM 07

Wentylator DYSON AM 07 znajdzie zastosowanie w każdym domu czy biurze. Dzięki unikatowemu designowi dopasuje się do każdego pomieszczenia. Bardzo cicha praca pozwala na używanie wentylatora podłogowego AM 07 również w sypialni.


Cechy Wentylatora DYSON AM07

Technologia Air Multiplier™

Szczelina w obręczy sprawia, że powietrze przyspiesza. Strumień powietrza przepływa po aerodynamicznej obręczy w kształcie płata skrzydła nadając mu kierunek, który wytwarza obszar niskiego ciśnienia wokół oraz za wentylatorem. Zmiana ciśnienia wciąga otaczające powietrze do strumienia. Powoduje to powstanie silnego, jednolitego strumienia chłodnego powietrza


Energooszczędny

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i nowoczesnych materiałów inżynierowie firmy Dyson ograniczyli zużycie energii wentylatora AM07 aż o 10% w porównaniu z modelem AM02.

Bezpieczny

Wyjątkowe bezpieczeństwo zapewnia brak szybko wirujących łopatek i widocznych elementów grzejnych. AM07 automatycznie wyłączy się w przypadku przewrócenia.

Idealny do użytku w nocy

Za pomocą wbudowanego timera możesz zaprogramować wyłączenie się wentylatora Dyson AM 07. Ta funkcja jest bardzo przydatna w przypadku używania AM07 w sypialni.

Wyjątkowo Cichy

Stowarzyszenie Noise Abatement Society przyznało AM07 znak Quiet Mark za uzyskanie niskiego poziomu głośności bez wpływu na wydajność urządzenia.

Dzięki redukcji wibracji w wentylatorach Dyson AM07, inżynierowie Dyson mogli obniżyć w nich poziom głośności. Aby to osiągnąć, opływowe kanały powietrzne wewnątrz urządzenia zostały zoptymalizowane, dzięki czemu powietrze przechodzi przez nie płynnie. W każdym wentylatorze umieścili także rezonatory Helmholtza, które wychwytują i rozpraszają dźwięki silnika.

Pilot zdalnego sterowania

Pozwala na dostosowanie temperatury, oscylacji oraz siły nawiewu. Namagnesowany w celu łatwego umieszczenia na urządzeniu.

Kontrola oscylacji

Strumień powietrza może być skierowany wokół pomieszczenia - oscylacja uruchamia się za pomocą jednego przycisku.
Łatwy w czyszczeniu

Bez niewygodnych kratek i łopatek, wentylatory Dyson można łatwo i szybko wyczyścić.


Dostępność:
Tymczasowo niedostępny

podstawowe

producent:
Dyson
gwarancja:
2 lata

wentylator

Maksymalna prędkość powietrza:
3 m/s
cechy:
 • Chłodzenie
 • Timer
 • Wyświetlacz LED
 • Technologia Air Multiplier™
 • Oscylacja
 • Tworzywo ABS
rodzaj wentylatora:
stojący
typ wentylatora:
domowy

fizyczne

waga urządzenia:
2,85 kg
szerokość:
19 cm
głębokość:
23 cm
wysokość:
101 cm

elektryczne

moc:
56 W
napięcie:
220-240 V

Aktualnie dostępne formy płatności:

 • płatność gotówką przy odbiorze osobistym
 • płatność gotówką przy odbiorze przesyłki za pobraniem
 • płatność on-line
 • płatność przelewem na rachunek bankowy:
  • PEKAO SA
  • Numer rachunku w PLN: 89 1240 3943 1111 0010 7294 7660
  • Numer rachunku w PLN: 83 2490 0005 0000 4530 8965 1323
 • raty on-line:

Aktualnie dostępne formy dostawy:


Odbiór osobisty: darmowy
Koszt przesyłki kurierskiej: 87 zł 0 zł

Zamówienia są dostarczane przez zewnętrzne firmy kurierskie. W zależności od wybranego towaru są to najczęściej FEDEX, UPS lub DHL. Paczki ważące do około 30kg (wartość ta różni się w zależności od spedycji) dostarczane są w systemie "drzwi-do-drzwi", tzn do lokalu odbiorcy. Przesyłki powyżej około 30kg dostarczane są w systemie "burta-burta", tzn kurier nie ma obowiązku wnosić zamówionego towaru do domu. Większość zamówień powyżej około 30kg dostarczana jest "do drzwi", jednak w przypadku Klientów którzy chcą mieć gwarancję dostarczenia cięższych produktów do drzwi prosimy o kontakt.

W przypadku konsumenta, który zwraca produkt (w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny) możemy zlecić kuriera po odbiór towaru od Klienta (jeśli charakter towaru nie pozwala odesłać go samodzielnie w zwykły sposób za pomocą poczty). Koszt transportu zwrotnego ponosi Konsument, a jego wysokość w przypadku tego produktu wynosi 99 zł brutto.

Skontaktuj się z nami! Telefon: (91) 432-43-42 E-mail: [email protected]


Możesz również użyć poniższego formularza

Zaufali nam Zaufali nam

Okazje Okazje