Sichler PV7378 - dodatkowa uszczelka okienna


149  brutto
121  netto

PV7378
Dostępność: Dostępny

Uszczelka Sichler PV7378

Uszczelka Sichler PV 7378 zapobiega dostawaniu się owadów oraz gorącego powietrza do pomieszczenia podczas pracy klimatyzatora. Przystosowana jest do wszystkich okien i konstrukcji okiennych których obwód nie przekracza 400cm.

Klimatyzatory przenośne podczas pracy muszą odprowadzać gorące powietrze na zewnątrz pomieszczenia. W tym celu rurę odprowadzającą najczęściej wystawia się przez okno. Jednak jest to rozwiązanie niewygodne i nieekonomiczne ponieważ ciepłe powietrze dostaje się przez otwarte okno do chłodzonego pomieszczenia. Rozwiązaniem tego problemu jest uszczelka Sichler skutecznie zasłaniająca wszystkie szczeliny okna podczas pracy klimatyzatora. Dzięki temu gorące powietrze nie dostaje się do środka znacznie poprawiając wydajność chłodzenia.Dodatkowo instalacja uszczelki Sichler jest bardzo szybka i prosta.Uwaga: Po przyklejeniu uszczelki okiennej do wybranego okna, nie nadaje się ona do odklejania i ponownego przyklejania (np. na inne okno lub prania i ponownego przyklejania).

Dostępność:
Dostępny

podstawowe

producent:
Sichler
349  brutto 284  netto
319  brutto 259  netto

Instrukcja obsługi (sichler_pv7378_instrukcja_www.niebieskipunkt.pl_—_kopia.pdf, 593 Kb) [Pobierz]

Aktualnie dostępne formy płatności:

 • płatność gotówką przy odbiorze osobistym
 • płatność gotówką przy odbiorze przesyłki za pobraniem
 • płatność on-line
 • płatność przelewem na rachunek bankowy:
  • PEKAO SA
  • Numer rachunku w PLN: 89 1240 3943 1111 0010 7294 7660
  • Numer rachunku w PLN: 83 2490 0005 0000 4530 8965 1323
 • raty on-line:

Aktualnie dostępne formy dostawy:


Odbiór osobisty: darmowy
Koszt przesyłki kurierskiej: 87 zł 0 zł

Zamówienia są dostarczane przez zewnętrzne firmy kurierskie. W zależności od wybranego towaru są to najczęściej FEDEX, UPS lub DHL. Paczki ważące do około 30kg (wartość ta różni się w zależności od spedycji) dostarczane są w systemie "drzwi-do-drzwi", tzn do lokalu odbiorcy. Przesyłki powyżej około 30kg dostarczane są w systemie "burta-burta", tzn kurier nie ma obowiązku wnosić zamówionego towaru do domu. Większość zamówień powyżej około 30kg dostarczana jest "do drzwi", jednak w przypadku Klientów którzy chcą mieć gwarancję dostarczenia cięższych produktów do drzwi prosimy o kontakt.

W przypadku konsumenta, który zwraca produkt (w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny) możemy zlecić kuriera po odbiór towaru od Klienta (jeśli charakter towaru nie pozwala odesłać go samodzielnie w zwykły sposób za pomocą poczty). Koszt transportu zwrotnego ponosi Konsument, a jego wysokość w przypadku tego produktu wynosi 99 zł brutto.

Skontaktuj się z nami! Telefon: 888 70 50 50 E-mail: [email protected]


Możesz również użyć poniższego formularza

Zaufali nam Zaufali nam

Okazje Okazje