Stojak oświetleniowy PARTNERSITE LM2x50R (LED SMD) (100 W) (9000 Lm)


gwarancja: 3 lata,
moc oświetlenia: 100 W,
efektywność: 9000 Lm
1129  brutto
918  netto
Odbiór osobisty: darmowy
Wysyłka kurierem (przedpłata): 50

LM2x50R
Dostępność: Dostępny
+

Stojak oświetleniowy PARTNERSITE LM2x50R (LED SMD) (100 W) (9000 Lm)

Stojak oświetleniowy Partnersite LM2x50R przeznaczony jest do oświetlania miejsc pracy na budowach, w warsztatach i pomieszczeniach przemysłowych. Zarówno lampy jak i stojak wykonano z najwyższej jakości materiałów zapewniając tym samym wyjątkową niezawodność i wytrzymałość. Stojak oświetleniowy LM2x50R zaprojektowano do pracy w trudnych warunkach. Dzięki wyjątkowej technologi LED SDM naświetlacz PARTNERSITE emituje 3x więcej światła niż naświetlacze metahalogenowe i aż 10 razy więcej niż lampy halogenowe o tej samej mocy. Naświetlacz LED SDM cechuje także wysoka żywotność wynosząca 50 000 roboczogodzin.

Zastosowane w naświetlaczu PARTNERSITE diody LED rozstawione są w szeroko gwarantując znacznie lepsze właściwości świetlne niż w przypadku gęstego skupienia diod z dużym odbłyśnikiem. Szeroki układ znacznie redukuje uczucie oślepienia oraz lepiej rozprasza światło zapewniając równomierne doświetlenie przestrzeni.Zmiana kierunku oświetlenia każdej z lamp stojaka PARTNERSITE pozwala na wygodne oświetlanie dwóch miejsc w tym samym czasie. Zaletą LM2x50R jest również niewielka waga pozwalająca na wygodne przemieszczanie oświetlenia w wybrane miejsce. Komfort pracy zapewniają wyjątkowo stabilne, wzmocnione nogi o rozstawie 1,4 metra.
Energooszczędność oświetlenia PARTNERSITE LM2x50R

Lampy i naświetlacze wykorzystywane na skalę przemysłową ze względu na swój długi czas pracy ciągłej muszą być wyjątkowo energooszczędne. Oświetlenie PARTNERSITE LM2 x 50R dzięki wykorzystaniu najnowszych technologi LED jest nawet 80% tańsze w eksploatacji niż tradycyjne źródła światła, zapewniając jednocześnie 3x więcej światła niż naświetlacze metahalogenowe i aż 10 razy więcej niż lampy halogenowe o tej samej mocy.


Niezawodność naświetlaczy LM2x50R

Od naświetlaczy pracujących na budowie czy warsztacie wymagana jest niezawodność. Każdy brak oświetlenia skutkuje przestojem w pracy. Lampa LM2x50R posiada 3 lata gwarancji oraz żywotność wynoszącą aż 50 000 roboczogodzin. Wysoką sprawność przemysłowego oświetlenia LM2x50R zapewnia nie tylko technologia LED SDM ale również wydajny aluminiowy radiator będący jednocześnie tylną obudową naświetlacza.
Wytrzymałość lamp PARTNERSITE LM2x50R

Pomieszczenia przemysłowe oraz place budowy oznaczają wyjątkowo trudne środowisko pracy. Ważna jest wytrzymałość oraz odporność na pył i wstrząsy. Lampy przemysłowe PARTNERSITE zaprojektowano do pracy w trudnych, wymagających warunkach. Szczelna obudowa naświetlacza o klasie szczelności IP 65 chroni wnętrze urządzenia przed przenikaniem wody oraz ciał stałych. Dzięki temu stojak PARNTNERSITE LM2x50R można używać zarówno wewnątrz jak i na otwartej przestrzeni bez obaw o uszkodzenie urządzenia. Dodatkowo przód naświetlacza chroniony jest specjalną kratką zabezpieczającą szkło przed stłuczeniem.Wszystkie elementy stojaka LM2x50R powlekane antykorozyjną farbą lub cynkowane, zabezpieczając je przed wystąpieniem korozji.


Mobilność stojaka oświetleniowego PARTNERSITE LM2x50R

Pomimo wytrzymałej konstrukcji stojak oświetleniowy LM2x50R jest wyjątkowo lekki co znacznie ułatwia przenoszenie go z miejsca na miejsce. Wzmocnione, wytrzymałe nogi o rozstawie 1,4m pozwalają na ustawienie na dowolnym podłożu. Bolec blokujący zastosowany przy mechanizmie zaciskowym uniemożliwia przesunięcie statywu lampy.Uniwersalność zastosowań stojaka PARTNERSITE LM2x50R

Dzięki lekkiej, wytrzymałej konstrukcji oraz wysokiej klasie ochronności IP 65 stojak oświetleniowy PARTNERSITE można wykorzystywać w różnorodnych pomieszczeniach przemysłowych jak np hale produkcyjne czy warsztaty. Profesjonalne oświetlenie LM2x50R znajdzie swoje zastosowanie również na placu budowy.

Dostępność:
Dostępny

podstawowe

producent:
Partnersite
gwarancja:
3 lata

oświetlenie przemysłowe

moc oświetlenia:
100 W
efektywność:
9000 Lm
ilość diod LED:
2 x 120
ilość lamp:
2 szt.
wymiary lampy:
292 x 238 x 58 mm
wysokość stojaka:
2.5 m
długość przewodu:
5 m
współczynnik bezpieczeństwa:
IP 54
gwarancja na naświetlacz:
3 lata
żywotność lamp:
50000 roboczogodzin
barwa światła:
6000 K, zimno biała
poziom oddawania światła:
> 80 RA

Aktualnie dostępne formy płatności:

 • płatność gotówką przy odbiorze osobistym
 • płatność gotówką przy odbiorze przesyłki za pobraniem
 • płatność on-line
 • płatność przelewem na rachunek bankowy:
  • PEKAO SA
  • Numer rachunku w PLN: 89 1240 3943 1111 0010 7294 7660
  • Numer rachunku w PLN: 83 2490 0005 0000 4530 8965 1323
 • raty on-line:

Aktualnie dostępne formy dostawy:

Odbiór osobisty: darmowy
Wysyłka kurierem (przedpłata): 50

Zamówienia są dostarczane przez zewnętrzne firmy kurierskie. W zależności od wybranego towaru są to najczęściej FEDEX, UPS lub DHL. Paczki ważące do około 30kg (wartość ta różni się w zależności od spedycji) dostarczane są w systemie "drzwi-do-drzwi", tzn do lokalu odbiorcy. Przesyłki powyżej około 30kg dostarczane są w systemie "burta-burta", tzn kurier nie ma obowiązku wnosić zamówionego towaru do domu. Większość zamówień powyżej około 30kg dostarczana jest "do drzwi", jednak w przypadku Klientów którzy chcą mieć gwarancję dostarczenia cięższych produktów do drzwi prosimy o kontakt.

W przypadku konsumenta, który zwraca produkt (w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny) możemy zlecić kuriera po odbiór towaru od Klienta (jeśli charakter towaru nie pozwala odesłać go samodzielnie w zwykły sposób za pomocą poczty). Koszt transportu zwrotnego ponosi Konsument, a jego wysokość w przypadku tego produktu wynosi 149 zł brutto.

Skontaktuj się z nami! Telefon: 888 70 50 50 E-mail: kontakt@strefazimna.pl


Możesz również użyć poniższego formularza

Zaufali nam Zaufali nam

Okazje Okazje