Naświetlacz PARTNERSITE LLC020A (LED SMD) (20 W) (1800 Lm)


gwarancja: 3 lata,
moc oświetlenia: 20 W,
efektywność: 1800 Lm
189  brutto
154  netto
Odbiór osobisty: darmowy
Wysyłka kurierem (przedpłata): 20

LLC020A
Dostępność: Dostępny
+

Naświetlacz PARTNERSITE LLC020A (LED SMD) (20 W) (1800 Lm)

Naświetlacz Partnersite LLC020A przeznaczony jest do oświetlania miejsc pracy, w warsztatach i pomieszczeniach przemysłowych. Wykonany został z najwyższej jakości materiałów zapewniając tym samym wyjątkową niezawodność i wytrzymałość. Naświetlacz przemysłowy LLC 020 A zaprojektowano do pracy w trudnych warunkach. Dzięki wyjątkowej technologi LED SDM naświetlacz PARTNERSITE emituje 3x więcej światła niż naświetlacze metahalogenowe i aż 10 razy więcej niż lampy halogenowe o tej samej mocy. Naświetlacz LED SDM cechuje także wysoka żywotność wynosząca 50 000 roboczogodzin. Przewód zasilający o długości 5 metrów pozwala na wygodne podłączenie naświetlacza.

Zastosowane w naświetlaczu PARTNERSITE LLC020A diody LED rozstawione są w szeroko gwarantując znacznie lepsze właściwości świetlne niż w przypadku gęstego skupienia diod z dużym odbłyśnikiem. Szeroki układ znacznie redukuje uczucie oślepienia oraz lepiej rozprasza światło zapewniając równomierne doświetlenie przestrzeni.


Energooszczędność oświetlenia PARTNERSITE LLC020A

Lampy i naświetlacze wykorzystywane na skalę przemysłową ze względu na swój długi czas pracy ciągłej muszą być wyjątkowo energooszczędne. Oświetlenie PARTNERSITE LLC020A dzięki wykorzystaniu najnowszych technologi LED jest nawet 80% tańsze w eksploatacji niż tradycyjne źródła światła, zapewniając jednocześnie 3x więcej światła niż naświetlacze metahalogenowe i aż 10 razy więcej niż lampy halogenowe o tej samej mocy.


Niezawodność naświetlaczy LLC020A

Od naświetlaczy pracujących podczas remontu czy warsztacie wymagana jest niezawodność. Każdy brak oświetlenia skutkuje przestojem w pracy. Lampa LLC020A posiada 3 lata gwarancji oraz żywotność wynoszącą aż 50 000 roboczogodzin. Dodatkowo naświetlacz LLC020A wyposażony jest w wytrzymałą, grubą szybę z pleksiglasu chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi.Wytrzymałość lamp PARTNERSITE LLC020A

Pomieszczenia przemysłowe, warsztaty oraz wszelkie pomieszczenia w których prowadzony jest remont oznaczają trudne środowisko pracy. Ważna jest wytrzymałość oraz odporność na pył i wstrząsy. Lampy przemysłowe PARTNERSITE zaprojektowano do pracy w trudnych, wymagających warunkach. Szczelna obudowa naświetlacza o klasie szczelności IP 65 chroni wnętrze urządzenia przed przenikaniem wody oraz ciał stałych. Dzięki temu naświetlacz PARNTNERSITE LLC020A można używać zarówno wewnątrz jak i na otwartej przestrzeni bez obaw o uszkodzenie urządzenia.
Uniwersalność zastosowań naświetlacza PARTNERSITE LLC020A

Dzięki lekkiej, wytrzymałej konstrukcji oraz wysokiej klasie ochronności IP 65 naświetlacz PARTNERSITE można wykorzystywać w różnorodnych pomieszczeniach przemysłowych jak np hale produkcyjne czy warsztaty. Ze względu na niewielkie wymiary i wagę oświetlenie LLC020A dedykowane jest dla elektryków, ekip remontowych, ślusarzy, stolarzy podczas wykonywania prac u klientów.

Dostępność:
Dostępny

podstawowe

producent:
Partnersite
gwarancja:
3 lata

oświetlenie przemysłowe

moc oświetlenia:
20 W
efektywność:
1800 Lm
ilość diod LED:
48
wymiary lampy:
185 x 152 x 55 mm
długość przewodu:
5 m
współczynnik bezpieczeństwa:
IP 65
gwarancja na naświetlacz:
3 lata
żywotność lamp:
50000 roboczogodzin
barwa światła:
6000 K, zimno biała
poziom oddawania światła:
> 80 RA

Aktualnie dostępne formy płatności:

 • płatność gotówką przy odbiorze osobistym
 • płatność gotówką przy odbiorze przesyłki za pobraniem
 • płatność on-line
 • płatność przelewem na rachunek bankowy:
  • PEKAO SA
  • Numer rachunku w PLN: 89 1240 3943 1111 0010 7294 7660
  • Numer rachunku w PLN: 83 2490 0005 0000 4530 8965 1323
 • raty on-line:

Aktualnie dostępne formy dostawy:

Odbiór osobisty: darmowy
Wysyłka kurierem (przedpłata): 20

Zamówienia są dostarczane przez zewnętrzne firmy kurierskie. W zależności od wybranego towaru są to najczęściej FEDEX, UPS lub DHL. Paczki ważące do około 30kg (wartość ta różni się w zależności od spedycji) dostarczane są w systemie "drzwi-do-drzwi", tzn do lokalu odbiorcy. Przesyłki powyżej około 30kg dostarczane są w systemie "burta-burta", tzn kurier nie ma obowiązku wnosić zamówionego towaru do domu. Większość zamówień powyżej około 30kg dostarczana jest "do drzwi", jednak w przypadku Klientów którzy chcą mieć gwarancję dostarczenia cięższych produktów do drzwi prosimy o kontakt.

W przypadku konsumenta, który zwraca produkt (w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny) możemy zlecić kuriera po odbiór towaru od Klienta (jeśli charakter towaru nie pozwala odesłać go samodzielnie w zwykły sposób za pomocą poczty). Koszt transportu zwrotnego ponosi Konsument, a jego wysokość w przypadku tego produktu wynosi 119 zł brutto.

Skontaktuj się z nami! Telefon: 888 70 50 50 E-mail: [email protected]


Możesz również użyć poniższego formularza

Zaufali nam Zaufali nam

Okazje Okazje