Airlock 200 - dodatkowa uszczelka okienna


319  brutto
259  netto

airlock200
Dostępność: Dostępny
+

Uszczelka TROTEC Airlock 200

Uszczelka Airlock 200 zapobiega dostawaniu się owadów oraz gorącego powietrza do pomieszczenia podczas pracy klimatyzatora. Przystosowana jest do wszystkich okien i konstrukcji okiennych których obwód nie przekracza 400cm. Najlepiej współpracuje z klimatyzatorami dwururowymi czyli takimi wyposażonymi w rurę do odprowadzania i doprowadzania powietrza.

Klimatyzatory przenośne podczas pracy muszą odprowadzać gorące powietrze na zewnątrz pomieszczenia. W tym celu rurę odprowadzającą najczęściej wystawia się przez okno. Jednak jest to rozwiązanie niewygodne i nieekonomiczne ponieważ ciepłe powietrze dostaje się przez otwarte okno do chłodzonego pomieszczenia. Klimatyzatory wyposażone w dwie rury prócz odprowadzania gorącego powietrza jedną rurą, drugą doprowadzają świeże powietrze z zewnątrz tworząc zamknięty obieg powietrza.

Podobnie jak w przypadku klimatyzatorów z jedną rurą wydajność obniża ciepłe powietrze dostające się przez szczeliny uchylonego okna. Rozwiązaniem tego problemu jest uszczelka Air lock 200 skutecznie zasłaniająca wszystkie szczeliny okna podczas pracy klimatyzatora. Dzięki temu gorące powietrze nie dostaje się do środka znacznie poprawiając wydajność chłodzenia.

Specjalne materiały z których wykonano Airlock 200 cechują się wyjątkowo niskim przewodnictwem ciepła, wytrzymałością i wodoodpornością. Dodatkowo instalacja uszczelki Airlock 200 jest bardzo szybka i prosta.

Instrukcja montażu uszczelki Airlock 200


Krok 1: Otwórz okno a następnie oczyść z kurzu i tłuszczu powierzchnię ramy i skrzydła okiennego które mają być oklejone. Otwórz zapięcie rzepa i przyklej taśmę z rzepem (strona A) na ramie okiennej. Nie zaklejaj powierzchni uszczelnienia okna (okno musi dawać się zamykać)!

Krok 2: Taśmę z rzepem (strona B) przyklej po stronie zewnętrznej lub stronie wewnętrzej skrzydła okiennego (stronie z uchwytem okiennym)Krok 3: Najlepiej w otwartym oknie przymocuj szeroką stronę A (zamek błyskawiczny pozostaje zapięty na ramie okiennej) poczynając od środa i kontynuując w prawo i lewo względnie w górę i dół

Krok 4: Zamknij okno uważając aby nie przycisnąć przy tym Airlock 200


Krok 5: Wąską stronę B (z zamkniętym zamkiem błyskawicznym) przymocuj do skrzydła okiennego poczynając od środka kontynuując w prawo i lewo względnie w górę i w dół.

Krok 6: Uchyl okno i przy pomocy zamka błyskawicznego zaciśnij przewody powietrza w Airlock 200

Krok 7: Gratulacje! Airlock 200 jest gotowy do użycia.

Dla klimatyzatorów z jedną rurą do odprowadzania powietrza polecamy:

Uwaga: Po przyklejeniu uszczelki okiennej do wybranego okna, nie nadaje się ona do odklejania i ponownego przyklejania (np. na inne okno lub prania i ponownego przyklejania).

Dostępność:
Dostępny

podstawowe

producent:
Trotec
349  brutto 284  netto

Aktualnie dostępne formy płatności:

 • płatność gotówką przy odbiorze osobistym
 • płatność gotówką przy odbiorze przesyłki za pobraniem
 • płatność on-line
 • płatność przelewem na rachunek bankowy:
  • PEKAO SA
  • Numer rachunku w PLN: 89 1240 3943 1111 0010 7294 7660
  • Numer rachunku w PLN: 83 2490 0005 0000 4530 8965 1323
 • raty on-line:

Aktualnie dostępne formy dostawy:


Odbiór osobisty: darmowy
Koszt przesyłki kurierskiej: 87 zł 0 zł

Zamówienia są dostarczane przez zewnętrzne firmy kurierskie. W zależności od wybranego towaru są to najczęściej FEDEX, UPS lub DHL. Paczki ważące do około 30kg (wartość ta różni się w zależności od spedycji) dostarczane są w systemie "drzwi-do-drzwi", tzn do lokalu odbiorcy. Przesyłki powyżej około 30kg dostarczane są w systemie "burta-burta", tzn kurier nie ma obowiązku wnosić zamówionego towaru do domu. Większość zamówień powyżej około 30kg dostarczana jest "do drzwi", jednak w przypadku Klientów którzy chcą mieć gwarancję dostarczenia cięższych produktów do drzwi prosimy o kontakt.

W przypadku konsumenta, który zwraca produkt (w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny) możemy zlecić kuriera po odbiór towaru od Klienta (jeśli charakter towaru nie pozwala odesłać go samodzielnie w zwykły sposób za pomocą poczty). Koszt transportu zwrotnego ponosi Konsument, a jego wysokość w przypadku tego produktu wynosi 99 zł brutto.

Skontaktuj się z nami! Telefon: 888 70 50 50 E-mail: kontakt@strefazimna.pl


Możesz również użyć poniższego formularza

Zaufali nam Zaufali nam

Okazje Okazje